O firmie

Jeśli szukają Państwo technologii na miarę XXI wieku, niezawodnych i efektywnych separatorów oraz nieszablonowych rozwiązań – trafili Państwo pod właściwy adres.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie pewnej i stabilnej pozycji na rynku.   Nasza oferta to produkty najwyższej jakości w dobrej cenie. Osiągamy to dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, które przekładają się na najwyższą efektywność procesu produkcyjnego. Nasz profil działalności to głównie: separatory okrągłe, przesiewacze wibracyjne, urządzenia separujące i sortownicze, sita wibracyjne, czy frakcjonowanie produktów sypkich. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

 

Podejmując z nami współpracę mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług oraz profesjonalne wsparcie techniczno-handlowe.   PIOMAR to marka, której doświadczenie i pasja do technologii mają odzwierciedlenie w szerokiej gamie oferowanych produktów, uznawanych za najlepsze produkty na rynku. Jakość, niezawodność, innowacyjność, konkurencyjne ceny to priorytety którymi kierujemy się w realizacji powierzanych nam zleceń.   Zadowolenie Klienta przekłada się na nasz sukces.